Dowóz paliwa – brakło Ci paliwa na drodze?

Jedną z usług oferowanych przez naszą pomoc drogową jest dowóz paliwa. Czasami w wyniku roztargnienia lub jakiejś awarii może przytrafić się na drodze sytuacja, w której w pojeździe zabraknie paliwa.

Wiadomo, że w takim przypadku dalsza jazda jest niemożliwa. Nie każdy ma możliwość poproszenia kogoś o przyjazd z paliwem. W takim przypadku nasza firma służy pomocą.

W ramach usługi przywozimy odpowiednie paliwo (benzyna lub olej napędowy) na miejsce wskazane przez klienta. Nasz personel dobrze zna się na mechanice pojazdowej, więc możemy dodatkowo zdiagnozować czy paliwo nie zużyło się zbyt szybko w wyniku uszkodzenia przewodów paliwowych albo sondy lambda.

Oferujemy również pomoc w nalaniu przywiezionego przez nas paliwa. Dysponujemy bowiem kanistrami i lejkami pasującymi do wlewów paliwowych w pojazdach wielu marek i modeli. Zapewniamy też fachową pomoc w uruchamianiu pojazdu po dolaniu paliwa do jego zbiornika. W razie potrzeby dokonujemy odpowietrzenia układu paliwowego w silnikach wysokoprężnych. Układ taki potrafi się zapowietrzyć po wyczerpaniu paliwa i uruchomienie pojazdu jest wówczas trudne, a nawet niemożliwe.

Nasz personel posiada duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności. To właśnie dlatego warto skorzystać z naszej pomocy.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się