Transport maszyn budowlanych

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu szeroko pojętej pomocy drogowej. Oprócz tego realizujemy liczne zlecenia transportowe. Między innymi zapewniamy naszym klientom profesjonalny transport maszyn budowlanych.

Wiadomo, że pojazdy i maszyny budowlane są sprzętem użytkowym i ze względu na swój duży ciężar nie generują dużych prędkości oraz spalają sporo paliwa. Oznacza to, że co prawda są one w stanie dojechać na miejsce pracy, pod warunkiem, że znajduje się ono blisko bazy. W przypadku dalszych wyjazdów o wiele lepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty naszej firmy.

Jesteśmy godni polecenia ze względu na nowoczesne wyposażenie. Posiadamy holowniki, które są przystosowane do bezpiecznego, sprawnego i skutecznego przewozu ciężkich maszyn rolniczych o nietypowych gabarytach. Z naszej oferty warto skorzystać w przypadku przewozu maszyny na inne miejsce pracy, do bazy, warsztatu, nowego właściciela lub w inne miejsce.

Nasi doświadczeni pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i umiejętności. Są to bardzo istotne atuty. Pozwalają one na realizację zleceń zgodnie z wymaganiami klientów.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się