Transport minikoparek

Oferta naszej pomocy drogowej obejmuje nie tylko usługi z zakresu napraw i holowania pojazdu. Zajmujemy się również realizacją zleceń transportowych. Między innymi specjalizujemy się w transporcie minikoparek.

Maszyny tego rodzaju znajdują szerokie zastosowanie w różnych pracach budowlanych, wyburzeniowych, związanych z wykopami czy też przygotowywaniem gruntu. Ze względu na swój mały rozmiar mogą być używane w wąskich miejscach i ograniczonych przestrzeniach, do których tradycyjne koparki o standardowych rozmiarach mają utrudniony dostęp.

Minikoparki są maszynami przeznaczonymi do wykonywania różnych lżejszych i cięższych prac budowlanych, itp. Rozwijają one maksymalną prędkość na poziomie kilku-kilkunastu kilometrów na godzinę. Oznacza to, że przejazd nimi na jakiejś dalszej trasie jest nieopłacalny, czasochłonny i zwyczajnie niepraktyczny. Na szczęście dysponujemy odpowiednimi holownikami przystosowanymi do przewożenia maszyn budowlanych tego rodzaju. Dzięki nam można przewieźć minikoparkę do serwisu, miejsca jej przetrzymywania czy też do nowego właściciela albo na miejsce wykonywania pracy.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców posiadających dużą wiedzę w zakresie bezpiecznego przewozu minikoparek. Usługi transportu są w

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się