Holowanie kamperów z zagranicy do Polski

Kolejną istotną usługą oferowaną przez naszą pomoc drogową jest holowanie kamperów. Zlecenia tego typu wykonujemy na terenie Zgorzelca, okolic oraz na obszarze większości krajów w Europie.

Kampery to specjalne pojazdy umożliwiające wygodne spędzanie czasu na polach namiotowych i w innych miejscach tego typu. Samochody takie posiadają specjalną przestrzeń mieszkalną, w której można przygotowywać posiłki, spać i spędzać komfortowo swój urlop. Niewątpliwą zaletą kamperów jest brak konieczności rezerwacji miejsc noclegowych oraz możliwość swobodnego poruszania się po drogach. Niestety jak każdy inny pojazd, również kamper może ulec uszkodzeniu albo nagłej awarii.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym, bezpiecznym i bardzo sprawnym holowaniu wspomnianych wyżej pojazdów kempingowych. Posiadamy odpowiednie lawety przystosowane do transportu ciężkich pojazdów o nietypowej długości i gabarytach. Wykonując usługę holowania kamperów do warsztatów lub w inne miejsca wskazane przez klienta, bardzo dokładnie zabezpieczamy przewożony pojazd podczas załadunku, transportu i rozładunku. Działamy w sposób szybki, dokładny i bezpieczny.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w zakresie świadczenia usług transportowych. Doskonale wiedzą jak korzystać z nowoczesnych holowników. Przekłada się to na wysoką jakość usług w zakresie holowania nietypowych pojazdów, jakimi są kampery.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się