Sprowadzanie aut z Niemiec na zamówienie

Nasza firma nie tylko zajmuje się transportem lawetowym i pomocą drogową. Oferujemy również sprowadzanie samochodów z Niemiec. Nasza firma dysponuje holownikami i lawetami przystosowanymi do przewozu samochodów o różnej masie i rozmiarach.

Bardzo dobrze znamy niemiecki rynek samochodów używanych. Wiemy gdzie poszukiwać konkretnych marek i modeli samochodów wybranych przez klientów. Oferujemy nie tylko skuteczne poszukiwanie, oględziny i potwierdzenie dobrego stanu technicznego samochodu. Zapewniamy również jego legalne i bezpieczne przywiezienie z Niemiec do Polski.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w zakresie sprowadzania pojazdów z Niemiec. Posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości samochodów, ale w razie potrzeby realizujemy indywidualne zamówienia klientów lub wyjeżdżamy po samochody znalezione przez nich. Warto zaznaczyć, że usługę taką wykonujemy z dbałością o spełnienie wymagań klientów i zapewnienie im maksymalnego zadowolenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się